Usługi

KAMIENIARSTWO

Kamieniarstwo

Usługi kamieniarskie Nagro-Granit to połączenie profesjonalizmu i najwyższej jakości, które doceniło już wielu Klientów. Nasze wyroby kamieniarskie oraz nagrobki są bardzo popularne w Ścinawie, Polkowicach, Lubinie i Legnicy. Kamieniarstwo jest naszą pasją, dlatego już od ponad 10 lat rozwijamy swoją rodzinną firmę w tej branży. Pasja i zaangażowanie widoczne są w każdym projekcie, który ukończymy, ponieważ zawsze stawiamy na jakość, nie na ilość. Profesjonalizm naszych usług kamieniarskich potwierdza tytuł mistrza kamieniarstwa, jednak warto również dodać, że posiadamy także certyfikat Rzetelna Firma, wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

Jako profesjonalna firma kamieniarska ze szczególnym zaangażowaniem dbamy o satysfakcję Klienta. Pomagamy w doborze materiałów i wzorów, a ponadto jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie Klientów. Szanujemy czas oraz pieniądze Klienta, dlatego zawsze działamy solidnie i terminowo.

W pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości kamień, w tym marmur i granit (krajowe i importowane). Obróbka kamienia w naszej firmie kamieniarskiej wykonywana jest zawsze przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, jednak nie zapominamy również o sprawdzonych od pokoleń metodach, więc stosujemy także tradycyjne narzędzia kamieniarskie.

W Nagro-Granit dbamy również o aktualność oferty. Na bieżąco śledzimy pojawiające się trendy i wzbogacamy ofertę o nowe wzory, by mieć pewność, że zawsze oferujemy naszym Klientom to, co najlepsze.

Profesjonalne usługi kamieniarskie Lubin, Legnica, Polkowice? Nagro-Granit! Z kamienia potrafimy wyczarować cuda! Zadzwoń do nas, a udowodnimy Ci to!